Satış ve Danışma Hattı: Tel : 0352 321 34 39 Türkçe

Hakkımızda

Mobilya sektöründe edindiğimiz 35 yıllık deneyimimizi tecrübe ile birleştirerek, mobilya sektörünün yeni markası olan ELITLIFE ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerinde özgün tasarım, modern çizgi ve üstün kaliteyi esas alan ELITLIFE, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1000 m2 kapalı alanda ve modern makine parkıyla faaliyet göstermekte ve eğitimli personeliyle kaliteli, çağdaş ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güleryüzü her zaman ön planda tutan ELTLIFE üretimde ve satışta insan sağlığı, konfor, kalite ve uygun fiyat politikasını amaç ve ilke edinmiştir.

ELITLIFE alanlarında tecrubesi yüksek personeli ve siz değerli müşterileriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir gelecek hedeflemektedir.

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzü her zaman ön planda tutan ELITLIFE üretimde ve satışta insan sağlığı, konfor, kalite ve uygun fiyat politikasını amaç ve ilke edinmiştir. ELITLIFE alanlarında tecrübesi yüksek personeli ve siz değerli müşterileriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bir gelecek hedeflemektedir.